V sobotu InHelp Final Four

Publikované: 04.08.2014 Autor: Basket.sk/Roman Jantošík

Streetball proti rakovine 2013 (Foto: www.zmbl.sk)

Séria streetballových turnajov organizovaná občianskym združením Žilinská mestská basketbalová liga Streetball proti rakovine 2014 vyvrcholí už najbližšiu sobotu 9. augusta, a to svojím záverečným turnajom: InHelp Final 4, ktorý sa uskutoční v športovom areáli Spojenej strednej školy na Rosinskej ceste v Žiline.

Final Four rozhodne o celkových víťazoch v súťaži družstiev (InHelp Championship) a v súťaži jednotlivcov (TVFENIX Lord of the Street). Počas turnaja bude zástupcovi žilinskej pobočky Ligy proti rakovine odovzdaný poukaz v hodnote 700 eur.

O titul InHelp Champion 2014 budú v kategóriách muži, mix, ženy, do 14 rokov bojovať štyri najlepšie tímy podľa poradia v bodovacej súťaži po štyroch turnajoch a v kategórii do 18 rokov šesť najlepších tímov:

muži: Stará škola, Dano a jeho homoši, Bad Boyz, Uprising
ženy: Dobrý ročník jako, Sweet Nothing, MIESTNE KOČKY, Citrusové plody
mix: Okolo pol 1, ZOO v rozkroku, Rolling stones, Stálice
do 14 rokov: JISK, Kristian and the band, DrevenePristroje, Šmajdova mamka
do 18 rokov: Ako chceš, HADI, NOT in my house!, To je jedno ne?, Spotenci, Legendárna crew

Turnaj odohrajú zúčastnené družstvá v štvorčlenných skupinách (dvoch trojčlenných v kategórii do 18 rokov) systémom každý s každým, pričom víťaz skupiny postupuje priamo do finále, druhé a tretie družstvo v skupine postupujú do vzájomného semifinále, štvrté družstvo v skupine z ďalších bojov vypadáva. Víťaz bodovania po základnej časti (Stará škola, Okolo pol 1, Dobrý ročník jako, JISK, Ako chceš) vstupuje do Final Four s bonusom 1 bod.

Každý účastník InHelp Final Four obdrží pri prezentácii od organizátorov:
- 1 x minerálka
- 1 x bageta
- 1 x kofola alebo pivo
- 1 x turnajové tričko
- na obed sa bude podávať guláš

Titulom Lord of the Street sa budú môcť pýšiť víťazi súťaže jednotlivcov TVFENIX Lord of the Street, o ktorých tiež rozhodne finálový turnaj.

Víťazom bodovacej súťaže jednotlivcov sa stane hráč/hráčka, ktorý/ktorá získa najvyšší počet bodov po všetkých turnajoch (vrátane InHelp Final 4), pričom body sa získavajú za umiestnenie družstva na jednotlivých turnajoch a účasť v individuálnych streleckých súťažiach na jednotlivých turnajoch.

Priebežné poradie súťaže jednotlivcov po štyroch turnajoch nájdete: http://www.streetballprotirakovine.sk/…f-the-street 

Program InHelp Final Four:

8.00 – 8.30 prezentácia zúčastnených tímov
8.40 slávnostné otvorenie InHelp Final 4
9.00
A: JISK – Šmajdova mamka 
B: Kristian and the band – DrevenePristroje

9.15
A: Stará škola – Uprising
B: Dano a jeho homoši – Bad Boyz

9.30
A: Dobrý ročník jako – Citrusové plody
B: MIESTNE KOČKY – Sweet Nothing

9.45
A: Ako chceš – Spotenci
B: HADI – Legendárna crew

10.00
A: Okolo pol 1 – Stálice
B: ZOO v rozkroku – Rolling stones

10.15
A: JISK – DrevenePristroje
B: Kristian and the band – Šmajdova mamka

10.30
A: Stará škola – Bad Boyz
B: Dano a jeho homoši – Uprising

10.45
A: Dobrý ročník jako – MIESTNE KOČKY
B: Sweet Nothing – Citrusové plody

11.00
A: NOT in my house! – Spotenci
B: To je jedno ne? – Legendárna crew

11.15
A: Okolo pol 1 – Rolling stones
B: ZOO v rozkroku – Stálice

11.30
A: JISK – Kristian and the band
B: DrevenePristroje – Šmajdova mamka

11.45
A: Stará škola – Dano a jeho homoši
B: Bad Boyz – Uprising

12.00
A: Dobrý ročník jako – Sweet Nothing
B: MIESTNE KOČKY – Citrusové plody

12.15
A: Ako chceš – NOT in my house!
B: HADI – To je jedno ne?

12.30
A: Okolo pol 1 – ZOO v rozkroku
B: Rolling stones – Stálice

12.45
A: semifinále MIX
B: semifinále DO 14 ROKOV

13.00
A: semifinále DO 18 ROKOV
B: semifinále DO 18 ROKOV

13.15
A: semifinále MUŽI
B: semifinále ŽENY

13.30
A: finále DO 14 ROKOV
B: o 3. miesto DO 18 ROKOV

13.45 A: finále MIX
14.00 A: finále DO 18 ROKOV
14.15 A: finále ŽENY
14.30 A: finále MUŽI

14.50 Slávnostné ukončenie turnaja a odovzdanie cien

 


Diskusia

 
 

ScoreBoard ...

LEV LEV 82:88
10.04.2021
SVT SVT
INT INT 88:35
10.04.2021
PDA PDA
LUC LUC 94:87
10.04.2021
HAN HAN
INT INT 85:75
14.04.2021
LUC LUC
SVT SVT 110:107
14.04.2021
PDA PDA
LUC LUC 69:67
17.04.2021
INT INT
PDA PDA 17.04.2021 SVT SVT

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Patrioti Levice 22/14 61,11%
2 Spišskí Rytieri 22/14 61,11%
3 Iskra Svit 20/16 55,56%
4 Inter Bratislava 19/17 52,78%
5 BKM Lučenec 18/18 50,00%
6 BC Prievidza 14/22 38,89%
7 MBK Baník Handlová 11/25 30,56%

ScoreBoard ...

YAK YAK 81:59
14.04.2021
SKP SKP
UMB UMB 54:48
14.04.2021
SNV SNV
SAM SAM 79:47
14.04.2021
BPP BPP
BPP BPP 65:63
16.04.2021
SAM SAM
RBK RBK 74:56
17.04.2021
PNC PNC
SKP SKP 59:57
17.04.2021
YAK YAK
SNV SNV 43:59
17.04.2021
UMB UMB

Skupina o 1.-4.miesto ...

# Tím V/P %
1 MBK Ružomberok 9/3 75,00%
2 Piešťanské Čajky 8/4 66,67%
3 YOUNG ANGELS Košice 5/7 41,67%
4 ŠBK Šamorín 2/10 16,67%

Skupina o 5.-8.miesto ...

# Tím V/P %
1 BK ŠKP 08 Banská Bystrica 12/0 100,00%
2 BAM Poprad 8/4 66,67%
3 BK ŠK UMB Banská Bystrica 4/8 33,33%
4 ŠKBD Spišská Nová Ves 0/12 0,00%

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Piešťanské Čajky 13/1 92,86%
2 MBK Ružomberok 12/2 85,71%
3 YOUNG ANGELS Košice 11/3 78,57%
4 ŠBK Šamorín 8/6 57,14%
5 BK ŠKP 08 Banská Bystrica 6/8 42,86%
6 BAM Poprad 4/10 28,57%
7 BK ŠK UMB Banská Bystrica 2/12 14,29%
8 ŠKBD Spišská Nová Ves 0/14 0,00%