Pištoľník Arenas si nedá pokoj, chytili ho s kontrabandom

Publikované: 28.06.2013 Autor: SITA

Gilbert Arenas (Foto: SITA/AP)

Basketbalový výtržník Gilbert Arenas je znova v rukách polície a opäť to má na svedomí jeho neslávne známy koníček – nedovolené ozbrojovanie.

Bývalú hviezdu Washingtonu chytila kalifornská hliadka v Los Angeles, keď v noci uháňal vo forde nepovolenou rýchlosťou bez vodičského preukazu. Muži zákona našli v pickupe 31-ročného Američana taký rozsiahly kontraband, že na miesto privolali losangeleskú pyrotechnickú jednotku. Informoval o tom web TMZ.

Arenas, pre netradičné číslo na drese známy z minulosti najmä ako „Agent 0“, sa na konci roka 2009 neslávne zapísal do povedomia fanúšikov, keď doniesol do šatne revolvery, aby si takýmto spôsobom vyrovnal dlhy z hazardnej kartovej hry s vtedajším washingtonským spoluhráčom Javarisom Crittentonom. Prokurátor navrhoval pre trojnásobného účastníka Zápasu hviezd trojmesačný nepodmienečný trest, rodák z Tampy si však nakoniec odpykal iba 30-dňové domáce „väzenie“. Muž s kariérnym priemerom vyše dvadsať bodov na zápas v NBA našiel uplatnenie až v Číne, kde v minulej sezóne hral v tíme Šanghaj Sharks. 

 
SITA Autorské práva SITA a.s a uvedené agentúry. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Diskusia