Už tento víkend Streetball v Bratislave na Zlatých Pieskoch

Publikované: 27.06.2013 Autor: BASKET.sk

HipHop Žije STREETBALL

Brány festivalu HIP HOP ŽIJE sa otvárajú už zajtra 28. júna o 12:00 a my máme pre vás pár informácii ohľadom streetballu a programu spojeného s ním.

V piatok bude na ihriská voľný vstup do 18:00 a tak si budete môcť zahrať basket bez akýchkoľvek obmedzení. O 18:00 začína exhibičný zápas v ktorom si zmerajú sily celebrity. Doteraz nám svoju účasť potvrdili tieto osobnosti: Supa (Moja Reč), Revolta, Jaro Slávik, Peter Sedmák (majster s Interom Bratislava a v minulej sezóne najlepší strelec českej NBL), Fero Kubala (prezident Slovenskej Streetbalovej Asociácie), Jaro Ciho (víťaz RedBull King Of The Rock, reprezentant SR v Alcatraze), Silver & Zaki (jedny z najlepších streetballových hráčov na Slovensku), Michal Mares (hráč USK Praha, ktorý dostal ocenenie hráča s najväčším progresom v Českej lige) a Jan Hartman (hráč USK Praha). Stále ešte čakáme na vyjadrenie Ega (Kontrafakt), ktorý zatiaľ účasť nepotvrdil, no veľmi nad tým uvažuje.

V sobotu sa streetball začína o 11:00 a hrať sa bude v priebehu celého dňa. Ak ste sa teda ešte nerozhodli, či chcete ísť, tak máte na to čas ešte dnes. Prihlášky si môžete prísť vyplniť do predajne STREETSPORTLINE na Šancovej 3, alebo sa môžete prihlásiť aj vyplnením mailového registračného formulára, ktorý nám zašlete na adresu info@streetsportline.sk a registračný poplatok zaplatíte priamo na vstupe do areálu. Online registračný formulár si môžete stiahnuť na tejto adrese: http://ulozto.cz/…reetball-doc

Viacej informácii o streetballe získate na: https://www.facebook.com/…22516663849/

 


Diskusia