Po ročnej pauze sa vracia Streetsportline Streetball

Publikované: 17.06.2013 Autor: BASKET.sk

SSL Hip Hop žije (Foto: Patrik Polcer)

A je to tu! Po ročnej pauze sa vracia Streetsportline Streetball a to naozaj vo veľkom štýle. Siedmy ročník sa totiž uskutoční v sobotu dňa 29. júna 2013 na novom slovenskom hiphopovom festivale s názvom Hip Hop Žije.

O tom, že to bude streetball s veľkým „S“, svedčí hneď zopár faktov. Hrať sa bude na profesionálnych outdoorových kurtoch a hádzať sa bude na najkvalitnejšie koše. Samozrejmosťou budú tribúny pre divákov, skvelá hudba, sprievodný program, veľa ľudí, ale hlavne skvelé ceny pre víťazov.

Svoje mužstvo budete môcť registrovať do štvrtka 27. júna 2013, ale pamätajte, že je limitované množstvo prihlásených tímov. Registrovať sa dá len osobne na bratislavskej predajni Streetsportline, ktorá sa nachádza na Šancovej 3.

Registračný poplatok je 10 eur, spolu s ním získate aj vstup na celý festival a tým ušetríte 19 eur, pretože cena bežného lístka je 29 eur. V cene zápisného je zahrnuté aj občerstvenie a nápoj pre hráčov. Na to, aby ste sa mohli registrovať, musíte spĺňať dve podmienky:

1. Lístky sa budú dať vyzdvihnúť na bráne festivalu až v piatok 28. júna 2013 ráno, podľa menného zoznamu, aby ste ich nemohli predať ďalej.
2. Na prihlásenie tímu bude nutné preukázať, že sa hráči zúčastnili aspoň na troch streetbalových turnajoch za posledné dva roky.

Ak si teda chcete užiť dva dni plné slnka, hudby, pivka, ale hlavne skvelého basketbalu, príďte prihlásiť svoje mužstvo do predajne Streetsportline na Šancovej ulici 3 v Bratislave.

Viac info nájdete na www.facebook.com/Streetsportline alebo píšte na info@streetsportline.sk.

 


Diskusia