Michael Jordan zatiaľ nečelí určovaniu otcovstva

Publikované: 18.03.2013 Autor: SITA

Michael Jordan (Foto: SITA/AP)

Právnik ženy, ktorá za otca svojho syna v tínedžerskom veku označila amerického slávneho bývalého basketbalistu Michaela Jordana, stiahol kauzu. 

Nevylúčil však eventualitu jej opätovného nastolenia. Randall Kessler v pondelok uviedol, že Pamela Smithová trvá na faktoch, ktoré sa vyskytli v pôvodnom znení žiadosti o určenie otcovstva. Advokát skonštatoval, že podanie zrušili v piatok bez toho, aby sa ním justičné orgány už začali zaoberať, čo ponecháva možnosť obnoveného vznesenia.

Smithová vo februári vyrukovala s tvrdením, že Jordan je otcom jej dieťaťa. Požiadala o príslušný test, ktorý by to dokázal, a o následné stanovenie výživného. Basketbalista odmietol oprávnenosť tvrdení. Právnici majoritného majiteľa tímu NBA Charlotte Bobcats upozornili, že v rozvodových dokumentoch Smithovej figuruje ako otec jej bývalý manžel. 

Jordan začiatkom marca požiadal Najvyšší súd vo Fulton County v štáte Georgia o zrušenie žaloby. Čerstvý päťdesiatnik obvinil Smithovú zo šírenia klamstiev. 

 
SITA Autorské práva SITA a.s a uvedené agentúry. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Diskusia