V Martine Ballers Indoor Streetball 2012

Publikované: 16.01.2012 Autor: eBasket.sk/ballers.sk

Koniec januára je už tradične obdobím, kedy sa balleri schádzajú na Ballers Indoor Streetballe. Podujatie sa uskutoční 28. januára opäť v Martine, v telocvični pri základnej škole Aurela Stodolu v Záturčí.

Oproti minulému roku sa organizátori rozhodli pre pár zásadných zmien. Pre konfort hráčov a veľkú kvalitu zápasov sa usporiadatelia rozhodli ponechať len dve hlavné ihriská, čo ale znamená, že musia obmedziť maximálny počet tímov na 30. Tímy môžu byť zložené z 3+2 hráčov, čiže každý, kto bude mať chuť, si môže prísť zmerať sily s tými najlepšími z branže.

Ďalšia zmena sa týka kategórií. Tento rok odohrajú všetky družstvá jednu kategóriu, ktorá bude nabitá talentami z celého Slovenska a Českej republiky. Nuž a čo dievčatá ? Toto je ďalšia veľká zmena v pravidlách turnaja. V tíme môže byť ľubovoľný počet balleriek, odvážne tímy s dievčatami v zostave budú ale samozrejme trošku zvýhodnené. Ako? Na rozdiel od chalanov budú úspešné pokusy spoza trojkového oblúka hodnotené tromi bodmi, chalani to budú mať klasicky za dva body. Jednobodové koše budú aj pre baby aj pre chalanov hodnotené rovnako.

Samozrejme, výdavky na halu, občerstvenie, aparatúru, ubytovanie, DJa, moderátora, fotografa, kameramana a ostatných nevyhnutných súčastí akciie sa nemenia, naopak sa zvýšili, a preto museli organizátori pristúpiť k zvýšeniu štartovného na 8 eur za hráča. Každý hráč dostane minerálku od firmy Greg Hamm, občerstvenie, poukážky na nákup oblečenia BALLERS, poukážky na nákup v obchode Streetsportline a minimálne tri zápasy.

Na poste moderátora sa tento rok predstaví beatmaker Gypso s Mattom Zrebným, čo je ďalšia zmena. DJ-om bude Gypso.

Aké ceny čakajú na hráčov ? Prize money 200 eur, trofej od spoločnosti HAINZ, oblečenie od Ballers Clothing Company, oblečenie od shop.ballers.sk, poukážky na nákup na www.streetsportline.sk a mnoho ďalších.

Ubytovanie: Organizátori ponúkajú možnosť ubytovania v blízkosti haly už od piatku za super cenu v školskej ubytovni. Cena na osobu je okolo 7 eur, čiže ak chcete merať cestu z väčšej diaľky, organizátori vám tu vybavia nocľah. Treba ich ale o tom informovať prostredníctvom emailu najneskôr do 24. januára !

Dátum: 28.1.2012
Mesto: Martin
Miesto: basketbalová hala pri ZŠ Aurela Stodolu
Kategórie: jedna kategória pre chalanov aj dievčatá, 3+2
Štartovné: 8 eur / hráč
Prezentácia tímov: 7.30 – 8.00, začiatok zápasov o 8.10. Ak sa niekto nedostaví alebo bude meškať a bude napísaný v rozpise, zápas bude kontumovaný!
Registrácia: vopred, do 26.1.2012. Re­gistrácia na mieste nebude možná!

V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuje organizátorov na sixty@ballers.sk alebo volajte na tel.č.: 0908 594 455

 


Diskusia