STREETBALL PROTI RAKOVINE 2011

Publikované: 01.05.2011 Autor: PR článok // inzercia

Po roku je tu opäť žilinský streetball – STREETBALL PROTI RAKOVINE, tentokrát aj s novým miestom konania a novými kategóriami. Ale poďme pekne poporiadku.

Turnaj sa uskutoční 14.05.2011 v areáli Gymnázia Varšavská cesta, kde bude pripravených šesť ihrísk (v prípade nepriaznivého počasia sa turnaj bude konať v telocvičniach oproti stojacej ZŠ Martinská na 4 ihriskách).

Súťažiť sa bude v týchto kagóriách:
MUŽI (bez obmedzenia veku; v kategórii nemôžu hrať hráči hrajúci extraligu alebo 1. ligu prípadne obdobnú zahraničnú súťaž, za hráča extraligy/1. ligy sa považuje hráč uvedený na súpiske extraligového/1. ligového družstva pre sezónu 2010/2011)

MIX (bez obmedzenia veku; počas zápasu musí byť na ihrisku min 1 dievča/žena; v družstve smie hrať 1 extraligista alebo hráč 1. ligy; max počet družstiev v kategórii je 16)

VIP (kategória pre družstvá sponzorov a firiem)

BASKETLAND (do 15 rokov; kategória pre hráčov a hráčky narodených v roku 1996 a mladších; max počet družstiev v kategórii je 16)

SSA (do 19 rokov; kategória pre hráčov a hráčky narodených v roku 1992 a mladších)

Štartovné:
MUŽI, MIX, SSA – 20 € / družstvo
BASKETLAND – 10 € / družstvo
VIP – 40 € / družstvo

Štartovné sa platí vopred na číslo účtu účtu: 4200388773/8360, úhrada štartovného je podmienkou úspešnej registrácie.

Každý hráč obdrží pri registrácii minerálku, bagetu, malú sladkosť, 2× kupón na kofolu alebo pivo, voľný vstup do Mozolani Trainings Fitness Clubu. Hráči prvých 40 prihlásených družstiev (vrátane uhradenia štartovného) dostanú navyše aj turnajové tričko (viď obrázok).

Prihlásiť na turnaj sa bude dať najneskôr do 11.05.2011 do 24,00 hod, a to prostredníctvom formulára na stránke turnaja http://streetball.zmbl.sk/prihlaska. Zoznam prihlásených družstiev bude zverejnený a aktualizovaný na http://streetball.zmbl.sk/druzstva.

Tak ako každý rok budú súčasťou turnaja aj sprievodné súťaže: 3pts SHOOTOUT a Kráľ strelcov (súťaž v streľbe trestných hodov). Štartovné do sprievodných súťaží bude 1 €, pričom výťažok zo štartovného bude venovaný Lige proti rakovine.

Lige proti rakovine bude rovnako venovaný aj výťažok z tomboly. Cena lístka do tomboly bude 1 €, pričom za každý kúpený lístok do tomboly dostane kupujúci v prípade záujmu kofolu alebo pivo.

Lístky do tomboly bude možné kúpiť počas turnaja od organizátorov turnaja.

Ceny:
- trojdňový pobyt vo Wellness Hoteli Patince pre dve osoby (2× raňajky, neobmedzený vstup do bazénového a saunového sveta, neobmedzný vstup do fitness centra)
- dvojdňový pobyt v hoteli PERMON pre dve osoby (raňajky, vstup do fitness centra, ranné plávanie)
- 2× celodenný vstup do wellness komplexu AQUA & KIDS´& SAUNA Paradise
- 2× trojhodinový vstup do wellness komplexu AQUA & KIDS´& SAUNA Paradise
- 2× celodenný vstup do vodného sveta AQUAPARK TATRALANDIA
- hodinky na meranie frekvencie srdca
- lístky do CINEMAX
- knihy z ARTFÓRA
- balík reklamných predmetov Rádia Expres
- permanentky do Mozolani Trainings Fitness Clubu
- a ďalšie

Žrebovanie tomboly prebehne približne o 17,00 – 17,30 hod.

Na turnaji bude opäť aj stánok Ligy proti rakovine, kde bude možné si podebatovať o prevencii proti rakovine, boji s touto chorobou ako aj ďalších témach súvisiacich s touto problematikou.

Pre víťazov jednotlivých kategórií a sprievodných súťaží sú pripravené nádherné poháre a zaujímavé vecné ceny od sponzorov turnaja. Ocenení budú aj najlepší hráči finálových zápasov.

Po turnaji sa bude konať afterparty v TR3JKE.

Verím, že už teraz sa na turaj tešíte, takže dovidenia v Žiline, 14.05.2011.

 


Diskusia