Streetsportline Indoor Streetball už tento piatok

Publikované: 20.04.2011 Autor: eBasket.sk

Už na veľkonočný piatok sa priaznivci streetballu stretnú v športovej hale FTVŠ UK Lafranconi v Bratislave, aby si zmerali sily proti známym aj neznámym súperom. Tento rok sa víťazi sprievodných súťaží a samotného streetballu môžu tešiť na skutočne zaujímavé odmeny. Oproti minulým rokom, kedy získali „len“ poukážku na nákup, si tento rok odnesú aj „husté“ vecné ceny. Víťaz „Slam Dunku“ sa okrem finančnej hotovosti 100 € bude môcť obuť do novučičkých tenisiek podľa vlastného výberu. Víťaz „1 ON 1“ získa „namakaný“ set oblečenia značky K1X.

Víťazi celého turnaja získajú priamo na mieste značkové oblečenie a k nim už spomínané poukážky. Bez ceny neodíde ani druhý finalista a dokonca ani tím na treťom mieste. Takže, nezabudni si v kalendári zaznačiť dátum 22. apríl pre Streetsportline Indoor Streetball vol. 5!

… Ako sa tam dostaneš?

V piatok to celé začne. Super handry, vymakané postavy, krásne ženy. Bloky, crossovery, dunky. Že to nechceš zmeškať? Tak

Streetsportline Streetball 2011
si radšej poriadne pozri, ako sa na streetballovú indoorovú akciu roka dostaneš.

Pokiaľ si z Bratislavy a nevieš ako sa dostaneš do športovej haly Fakulty telovýchovy a športu – zavolaj kamošovi, on ti povie. Pokiaľ prídeš z iného mesta, máš niekoľko možností:

Ak prídeš na autobusovú stanicu trolejbusom 205 choď dve zastávky na Rajskú (neboj, hlási to tam ženský hlas), tam prejdi kúsok na eletričkovskú zastávku Mariánska. Naskoč na električku 1, štyri zastávky. Vystúp na zastávke Lafranconi a choď za davom… Trolejbusom 208 choď tri zastávky na Kollárovo námestie, tam prejdi k električkovej trati na zastávku Vysoká, skoč na električku (napr. 5) a o štyri zastávky vyskoč na Lafranconi zastávke… Skoč na bus 70, choď tri zastávky a vystúp na zastávke Nový most. Tam prejdi na električkovú trať a skoč na električku 12, tri zastávky… Peši prejdi k centru Eurovea a tam naskoč na bus 28. Vystúp na zastávke Lafranconi. Nezabudni si kúpiť lístok do MHD, revízori sú… Stačí ti polhodinový.

Ak prídeš vlakom busom 32 k Botanickej záhrade (9 zastávok), tam prejdi na druhú stranu a skoč na bus 28 (jedna zastávka), vyskoč na Lafranconi zastávke… Busom 83 choď štyri zastávky na Patrónku (na 83ku naskočíš dole pod stanicou, pod nadchodom, smer Dúbravka), tam prejdi podchodom na druhú stranu a naskoč na bus 30, tri zastávky. Vyskoč na Lafranconi zastávke.

Ak prídeš autom, vrtuľníkom, ufom alebo loďou po Dunaji – súradnice do tvojho GPS sú: 48.144729,17.078488.

 Kým prídeš, nezabudni však na jednu vec – registrovať sa vopred, nakoľko počet tímov pre indoor turnaj je obmedzený. Aby si mal pre svoj tím snov voľné miesto! Registruj sa vopred a máš po stresoch… See ya v piatok!

 


Diskusia