A je to tu!!! Basketbalistky Good Angels Košice v pondelok vyrazia do prvého boja v rámci finálového turnaja EuroLigy FIBA.
Ich absolútne prvým súperom na tomto prestížnom podujatí bude turecký Galatasaray Istanbul a premiéra „žlto-modrých“ tak bude hneď dvojnásobná, pretože k historicky prvému duelu na Final Eight sa pridá aj vôbec prvá konfrontácia s tímom z európskej strany Bosporu.
…Peter JANKOVIČ, asistent trénera GOOD ANGELS Košice…
Čas zostávajúci do úvodného rozskoku duelu sa neúprosne kráti a ani možností na získavanie nových informácií o súperovi hráčok Good Angels veľa nezostáva. Poďme si ho teda predstaviť z pohľaduFIBA Europe, ktorý vám sprostredkuje článok zverejnený na internetovej stránke košického klubuhttp://www.goodangelskosice.eu/.
Komentáre k článku