Stratené lopty

Získané lopty

Vyjadrenie domácich

Erich Korfanta, tréner BK 04 AC LB Spišská Nová Ves:

V prvom polčase sme boli príliš málo efektívni v útoku. Ak by sme v ňom podali štandardný výkon, museli by sme vyhrávať o 15 bodov. Zakončovali sme zbrklo, robili sme hlúposti a nedokázali sme sa od hostí bodovo odpútať. Následne do zápasu vstúpili aj nebasketbalové veci, ktoré nemôžem komentovať, čo narušilo našu koncentráciu v úvode tretej desaťminútovky, v ktorej si hostia vybudovali rozhodujúci náskok. Jednoznačne sme zlyhali na streľbe z perimetra, kde sme mali priam katastrofálnu bilanciu. Prestali sme hrať tímovo, začali sme byť príliš individualistickí, tlačili sme všetko pod kôš, kde si hostia umne postrážili doskok. Navyše im skvelo zahral Hlivák, ktorý podržal svoj tím.

Lukáš Krajňák, hráč BK 04 AC LB Spišská Nová Ves:

Úvod bol z našej strany celkom dobrý. Chceli sme na Karlovku vyletieť, no hostia si náš tlak ustrážili a hrali svoju typickú hru s efektívnym posúvaním lopty a presnou streľbou. Celú sezónu máme problém s obranou pick'n rollu, opäť sme to nezvládli. Z toho sme dostali veľa trojok a hoci sme chceli zabojovať aj za vylúčeného trénera, rozumne hrajúca Karlovka nám to neumožnila.

Vyjadrenie hostí

Peter Ivanovič, tréner VŠEMvs Karlovka Bratislava:

Rozhodol náš kolektívny výkon. V prvom polčase sme neboli dostatočne efektívni, v tom druhom sme si dokázali pekne posúvať loptu a premieňali otvorené strely. O výsledku rozhodla tretia štvrtina, v ktorej sme ubránili domácich a presne strieľali.

Dalibor Hlivák, hráč VŠEMvs Karlovka Bratislava:

V prvom polčase sme boli v obrane nedostatočne agresívni, čo sa po prestávke zmenilo. Dokázali sme v defenzíve ubrániť domácich, to rozhodlo. Ja som taký úspešný strelecký večer ešte nezažil, vďaka však patrí mojim spoluhráčom, robili mi výborné clony. Mal som čas na streľbu a som rád, že som svoje pokusy premenil.

Individuálne štatistiky: BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

# Hráč Min 2P FG (M/A) 3P FG (M/A) FT (M/A) Reb/O Reb/D AS TO ST BS PF/C PF/D Pts
4 Krajňák Lukáš 16:44 0/1 (0,00%) 1/2 (50,00%) 1/1 (100,00%) 0 1 1 1 0 0 2 1 4
5 Majerčák Matej 31:22 3/4 (75,00%) 1/4 (25,00%) 1/1 (100,00%) 0 4 7 4 0 0 3 2 10
6 Bennett Ryan 13:22 1/3 (33,33%) 1/2 (50,00%) 0/0 (0,00%) 0 1 0 1 0 0 0 0 5
7 Kobulnický Jakub 9:59 0/0 (0,00%) 0/0 (0,00%) 0/0 (0,00%) 1 2 0 1 0 1 4 0 0
8 Kozel Filip 0:53 0/0 (0,00%) 0/0 (0,00%) 0/0 (0,00%) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Lenárt Daniel 15:50 1/2 (50,00%) 0/0 (0,00%) 0/0 (0,00%) 0 0 0 0 0 0 0 0 2
13 Juríček Viktor 26:06 4/8 (50,00%) 0/3 (0,00%) 0/0 (0,00%) 2 4 1 0 4 1 2 1 8
14 Amardi Richard 33:34 7/8 (87,50%) 0/7 (0,00%) 7/8 (87,50%) 1 5 4 5 0 1 2 7 21
16 Antoni Adam 25:22 2/3 (66,67%) 0/2 (0,00%) 3/4 (75,00%) 3 2 0 1 1 0 0 3 7
17 Osvald Tomáš 2:16 0/0 (0,00%) 0/0 (0,00%) 0/0 (0,00%) 0 0 0 2 0 0 1 0 0
32 Ninkovič Djordje 24:32 3/7 (42,86%) 0/2 (0,00%) 2/4 (50,00%) 0 7 2 1 1 1 3 4 8
G
Zápasy
Min
Odohraný čas
2P FG (M/A)
Úspešná streľba za 2 body (Úspešné/Celkom)
3P FG (M/A)
Úspešná streľba za 3 body (Úspešné/Celkom)

20 Vitek Mikuláš 19:47 1/2 (50,00%) 0/1 (0,00%) 0/0 (0,00%) 2 0 0 0 0 1 3 1 2
22 Hlivák Dalibor 35:33 5/7 (71,43%) 7/8 (87,50%) 4/8 (50,00%) 1 5 6 3 3 0 2 6 35
33 Stránsky Daniel 15:07 1/3 (33,33%) 0/0 (0,00%) 2/4 (50,00%) 1 0 0 0 0 0 3 2 4