Liberty vyhrali v Dallase po predĺžení, Mercury porazili Sky

Publikované: 17.06.2017 Autor: Basket.sk Foto: wnba.com

PHO Mercury vs. CHI Sky, Griner(42) a Taurasi(3) (Foto: wnba.com)

Phoenix Mercury v domácej hale privítali Chicago Sky a porazili ich 86:78. Mercury viedli k víťazstvu Brittney Griner s 27 bodmi a Diana Taurasi s 15 bodmi. Druhá menovaná mala na konte len 9 bodov z prvého polčasu, keď z 10 pokusov z poľa trafila len 2 trojky, ale v poslednej minúte premenila 6 trestných hodov a výrazne sa zaslúžila o šieste víťazstvo sezóny pre Phoenix.

New York Liberty počas piatkového večera uspeli na palubovke Dallas Wings po predĺžení 93:102. V čase 0,6 sekundy pred záverečným klaksónom vyrovnala na 88:88 Shavonte Zellous a priviedla tak zápas do predĺženia. V ňom domáce dokázali zaznamenať len 5 bodov a tak im víťazstvo ušlo pomedzi prsty.

Sumáre WNBA:

Phoenix Mercury – Chicago Sky 86:78 (21:16, 24:16, 21:24, 20:22)
Najviac bodov: Griner 27 (9 doskokov), Taurasi 15 (5 asistencií), Mitchell 10 – Quigley 19 (6 asistencií), Breland 18, Pondexter 13 (5 asistencií)

Dallas Wings – New York Liberty 93:102 pp (25:24, 21:19, 23:24, 19:21, 5:14)
Najviac bodov: Diggin-Smith 23, Gray 16 (9 doskokov), Plaisance (11 doskokov) a Davis po 11 – Zellous 28 (8 doskokov), Charles 25 (10 doskokov), Rodgers 19

Basket.sk Autorské práva Basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.

CON CON 27.06.2017 LAS LAS

1 Minnesota Lynx 11/1 91,67%